Hakkımızda

Dell notebook servisi

Dell notebook servisi  1997 yılında kurulumuş olup faaliyet alanı dell notebookların servis ve onarımlarıyla ilgili çalışmak ve dell notebookların yedek parça satışlarını yapmaktır.

Dell notebook servisi , teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilerine maksimum seviyede kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar dikkat etiiği hususların en başında müşteri memnuniyeti gelmektedir.  Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili yapmış olduğumuz çalışmalar göstermektedirki, % 97 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Şirketimiz ; eğitimli , alanında uzman ve konusunda profosyonelleşmiş çalışanlarıyla dell notebookların donanımsal ve yazılımsal tüm problemlerine çözümler üretmektedir. Bunun yanında dell notebookların tüm yedek parça ürünlerinin tedariğini şirketimizden satın alabilirsiniz

Misyonumuz ;

Sürekli değişen dell notebook ürünlerinin alanımız içerisinde bulunan servis ve yedek parça hususunda ekonomik ve teknik olarak uygun hizmetler sunabilmektir. Aynı zamanda  Tüm müşterilerimizin güvenle hizmetlerimizi ve ürünlerimizi satın alabileceği güvenilir iş ortağı olmak ,  ve tüm dell ürün ve servis hizmetleri  hususunda yenilikçi her an daha ilerisini düşünen bir bilişim şirketi olmaktır.

Vizyonumuz ;

Şirketimiz hızla değişen teknoloji ürünleri alanında kendisini daha da geliştirip siz değerli müşterilerimize maksimum memnuniyet ilkesiyle hizmet veren şirket olabilmeyi hedef edinmiştir.


Sitede adı geçen marka ve logo ilgili firmanın tescilli logosu olup bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Şirketimiz bu markaya "özel" hizmet vermektedir. Tel: 444 56 33 E-Posta: info@dellnotebookservisi.com